В Україні можуть суттєво обмежити діючі правила для областей, які перебувають у «жовтій» карантинній зоні. Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко під час брифінгу щодо ситуації з поширенням COVID-19 на території України.

За його словами, МОЗ планує посилити карантинні обмеження для «жовтої» зони. Зокрема, розглядається варіант необхідності повного (дві дози) курсу вакцинації для персоналу та відвідувачів громадських закладів.

«Станом на сьогодні 50% дорослого населення столиці отримали дозу вакцини, разом із ними – і ще 8 регіонів України… Наразі понад 600 тисяч українців не дійшли по свою другу дозу вакцини, попри те, що час її введення вже надійшов», - зазначив міністр.

Наразі такі обмеження діють лише в «червоній» та «оранжевій» зонах карантину, так само, як і необхідність мати при собі сертифікат про повну вакцинацію та документ, що посвідчує особу для його підтвердження.

Популярні новини зараз

Українець поїхав на заробітки у Польщу і "випадково" спустив 800 тисяч на "нічних метеликів": "Дівчата щось підсипали"

Людмила Балан у "весільній" сукні заспівала пісню сина: тепер зрозуміло, чому Дан закохався у Тіну Кароль

Українцям назвали обов'язкову умову для отримання 1000 грн за вакцинацію: з цим проблеми у багатьох

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

Показати ще

«Одна доза за кордоном, дві - в Україні. Коли буде доступна функція генерування повноцінного сертифікату в «Дії»? Чому документи про вакцинації, зроблені в Європі, вважають недостовірними? Чи працюють над вирішенням цього питання? Хто відповідальний?», - запитують у коментарях до брифінгу українці.