«Укрзалізниця» разом з Міністерством фінансів анонсувала модернізацію та масштабні оновлення. Програма передбачає закупівлю нових вагонів, осучаснення рухомого складу, будування нових магістралей, електрифікацію. Коли пасажири на собі відчують комфорт від поїздок потягами та в яку суму обійдеться «нова залізниця», дізнавалися журналісти програми «Джедаі» на каналі 2+2.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВідео можна переглянути за посиланням.
Володимир Зеленський заявив про новий напрямок «Великого будівництва» — оновлення української залізниці. Вперше за 30 років незалежності України, вітчизняна залізниця отримала рекордні бюджетні інвестиції — чотири мільярди гривень.
За словами заступника Міністра фінансів України Олександра Кави розвиток залізниці є світовим і європейським трендом, проте наша країна до цього часу не використовувала державний бюджет як джерело фінансування залізничної інфраструктури і пасажирських перевезень.
Вперше заплановано придбати 100 нових пасажирських вагонів за державний кошт, а також планується провести електрифікацію залізниці до міста Васильків Київської області, що дозволить до кінця 2021 року запустити прямі електропоїзди «Київ-Васильків». Розвиток цього напрямку дасть можливість істотно зменшити затори на трасі Київ-Одеса.
Крім того, запланована електрифікація залізниці у містах Черкаси та Сміла, будуть запущені потяги сполученням «Київ-Черкаси» з тривалістю поїздки 2,5 години. Також «Укрзалізниця» планує забезпечити щоденне залізничне сполучення мешканців міста Житомир з усією країною.
«У наступному році Міністерство фінансів планує спрямувати на розвиток залізничного транспорту не менше трьох мільярдів гривень. Розглядається можливість збільшення фінансування для підтримати нових напрямків з розвитку пасажирських перевезень», — коментує Олександр Кава, заступник Міністра фінансів України.
Також в бюджеті на наступний рік заплановано запуск проекту Київ City Express, що передбачає розвиток міського і приміського залізничного сполучення.
Також Знай писав, списання вагонів за віком - це лобістська схема, яка спрямована проти економіки України в угоду одному з олігархів – аграрії
Раніше Знай повідомляв, карантин в Україні - не перешкода: метро в Києві святкує свій 61 день народження. Київський метрополітен-невід'ємна частина повсякденного життя кожного киянина і гостя столиці з 60-х років