Фотографії з місця події показали точне місце, де стався злочин, а також велику купу гілок і листя, на яких тіло було знайдено на землі.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі «Daily Star»

Чоловік, який звернувся за допомогою до знахаря, щоб врятувати свій проблемний шлюб, був жорстоко убитий під час окультного ритуалу.

33-річний Антон Шабанов звернувся за допомогою до знахаря після того, як його 29-річна дружина Любов розлучилася з ним менш ніж через рік після їхнього весілля.

Звернувшись до 32-річного Миколи Іванова, який, здавалося б, пообіцяв зберегти шлюб, він взяв участь в ритуалі поховання речей, що належать йому і його тепер уже розлученої дружини.

Популярні новини зараз
Яке справжнє прізвище Софії Ротару: цього не знав практично ніхто Як обчислюватимуть пенсію українцям у 2023: у ПФУ пояснили важливий нюанс Австралійське ТРО: депутатка з чоловіком виїхала з України, але ухвалює рішення про наше майбутнє Водіїв по-новому перевірятимуть на алкоголь чи наркотики: як зміниться процедура
Показати ще

Іванов, який тепер відомий як засуджений шахрай, сказав йому поховати їх за межами міста, де вони жили.

Однак, вириваючи яму, щоб закопати в неї предмети, «знахар» почав знущатися над Шабановим і образив відчужену дружину.

Антон і дружина
Антон і дружина

Бійка була забезпечена, і Іванов використовував принесену сокиру, щоб кілька разів вдарити хворого любов'ю Шабанова по голові і шиї.

Прикривши тіло найближчими гілками і листям з лісової підстилки, він зник з місця події, але пізніше був затриманий поліцією.

Фотографії з місця події показали точне місце, де стався злочин, а також велику купу гілок і листя, на яких тіло було знайдено на землі.

Він зізнався у вбивстві і був засуджений на дев'ять з половиною років, йому також було наказано виплатити мільйон гривень в якості відшкодування збитку.

Як раніше повідомляв портал "Znaj", у мережі показали найнебезпечнішу секту з Китаю, в якій мільйони людей.