Українцям розповіли чи потрібно міняти закордонний паспорт після, того як змінили прізвище, і що робити якщо квитки на весільну подорож оформлені на інше прізвище.

Про це розповіла khrystynashtefiuk у ТikТok.
Якщо ви змінюєте прізвище після весілля, то відповідно вам потрібно буде змінити й всі документи.
Однак, якщо після весілля ви вирішили летіти у подорож, а квитки оформили на старе прізвище, то вас все одно випустять закордон. Проте, коли ви отримаєте внутрішній паспорт з новим прізвищем, то вам цього зробити вже не вдасться.

Чи потрібно змінювати закордонний паспорт, скріншот
Чи потрібно змінювати закордонний паспорт, скріншот

Адже все всі дані мають збігатися, як в українському паспорті, так і в закордонному. Тому ви будете змушені міняти свої документи.

Чи потрібно змінювати закордонний паспорт, скріншот
Чи потрібно змінювати закордонний паспорт, скріншот

Варто зазначити, що свій український паспорт ви маєте змінити протягом одного місяця з дати заміжжя, інакше ви будете змушені заплатити штраф. Штраф складає 17 гривень.

@khrystynashtefiuk

#христя_турагент🧡 #змінапрізвища #закордоннийпаспорт #весілля

♬ Femme Like U - Monaldin

Популярні новини зараз
ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини Українка поповнила ряди боржників ПриватБанку після дивного списання з картки: "Яким чином мені довести" Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще