У мережі показали, які черги в пунктах вакцинації після того, як в Києві був введений локдаун. Нові обмеження змушують людей годинами стояти в очікуванні щеплення.

Новий пост був опублікований на сторінці troeschinainsta в соціальній мережі Instagram, де публікуються найактуальніші новини столиці.

На кадрі, який опублікований, видно, що кілька десятків людей стоїть у черзі, не дотримуючись при цьому дистанції, але, все в медичних масках.

Вони чекають свого череда поставити вакцину, щоб уникнути обмежень, які були введені з локдауном, і спокійно пересуватися по всьому місту.

Популярні новини зараз
П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба" Любителів цигарок та горілочки чекають великі зміни: "стріляти" три гривні доведеться з терміналом Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все" До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

При цьому, подібна ситуація спостерігається не тільки тут, але і в більшості пунктів вакцинації, так як кількість тих, хто вирішив поставити собі вакцину різко збільшилася.

У коментарях користувачі почали говорити про те, що вони думають про ситуацію з чергами в столиці.

"Робив у серпні, зайняло все хвилин 5-7, нічого було тягнути до талого, і потім говорити що цей уряд винен в тому, що відтягували все до останнього👏";

"Нехер було 2 тижні тому встромляти. Коли можна було піти за 10 хвилин все зробити і бути вільним";

"Причому уряд якщо дорослі люди не можуть тримати дистанцію🤦 🏼 ♀️";

"Морок �🨳�";

"Ну так, вакцинація вона священна! Норми карантину дотримуватися взагалі не треба! Бідні люди, заручники ситуації";

"Претензії не до уряду а до людей, які влітку ігнорували можливість зробити щеплення без черг і паніки".

Скріншот коментарів, фото: Instagram
Скріншот коментарів, фото: Instagram

Скріншот коментарів, фото: Instagram
Скріншот коментарів, фото: Instagram

Нагадавши, інфекція covid-19 в Україні продовжує "наступати", медики готуються до невідомого

Також, еойманна з підробленим сертифікатом Надія Савченко прийшла на мітинг проти щеплень

Раніше повідомляли, що у черзі на вакцинацію сотні українців влаштували тисняву, як за безкоштовними пиріжками: усюди крики і спітнілі тіла.