В Instagram опублікували фотографію знайденого у Франції експортного варіанту радянської класики - "Запорожця"

Ні для кого не секрет, що крім Радянського Союзу, окремі моделі виробництва радянського автопрому користувалися популярністю і в країнах Європи. У числі цих моделей був і улюблений багатьма малолітражний автомобіль "Запорожець". Instagram-аккаунт "zazgarage" опублікував фотографію, на якій зображений якраз такий автомобіль, повідомляє Hyser.

Варто відзначити, що радянські автомобілі в Європі мали популярність, проте справедливо буде сказати, що популярність ця була досить відносно, у зв'язку з чим машини випускалися досить малим тиражем. Проте, по французьких дорогах як і раніше їздить ЗАЗ-968 тих років.

Примітно, що саме ЗАЗ-968А, а не його модифікована версія ЗАЗ-968М, стала останньою моделлю "Запорожця, яка користувалася попитом за кордоном.

Популярні новини зараз
Росіянка, яка закликала бомбити Німеччину почала істерити через "русофобію" Українці вибухнули люттю та мемами про Тищенко, який гуляє у Таїланді: зустрічається з "коралевською" родиною 30 гривень за десяток залишиться у мріях? Українцям розповіли, що буде з цінами на яйця Любителів цигарок та горілочки чекають великі зміни: "стріляти" три гривні доведеться з терміналом
Показати ще

Традиційно, експортні версії радянських автомобілів допрацьовувалися імпортерами, за рахунок чого вигідно відрізнялися рівнем комфорту від моделей, призначених для внутрішнього ринку. Відмінною рисою експортної "мильниці" є наявність дзеркала заднього виду на крилі. Крім того, експортні версії обладнувалися більш зручними сидіннями і кермом, з боків кузова і радіоприймачем.

Зображений на фотографії "Запорожець" стоїть на одній з підземних парковок. Видно, що за машиною доглядають, так як незважаючи на свій похилий вік (а поставлялися такі "Запорожці" в середині сімдесятих") виглядає як новий.

Нагадаємо, крутіше, чим BMW з "бригади": у Старому гаражі відшукали рідкісний чорний Запорожець