Малозабезпечені сім’ї з січня 2022 року зможуть отримати фінансову допомогу для створення власного бізнесу.

Гроші в розмірі близько 100 млн. грн закладені на це державою у рамках нової бюджетної програми сприяння економічній самостійності. Про це йдеться у дописі Мінсоцполітики у facebook.

Як зазначає Міністр соціальної політики Марина Лазебна, інвестиція у малозабезпечені сім’ї допоможе створити 2-3 тисячі нових малих підприємств.

"Нова бюджетна програма – це нові можливості для територіальних громад, для зайнятості населення, створення нових робочих місць, поповнення місцевого бюджету податками від нових бізнесів, залучення додаткових інвестицій у громаду" – сказала Марина Лазебна

facebook.com/MLSP.gov.ua
facebook.com/MLSP.gov.ua

Розмір допомоги складатиме 97 500 гривень – це 15 мінімальних зарплат. Взяти участь у програмі зможуть непрацюючі малозабезпечені, які зареєстровані як безробітні та отримують державну соціальну допомогу. Кошти у безготівкові формі надаватимуться на придбання обладнання та матеріалів, а також для оплати рахунків. Слід зазначити, що через 3 роки підприємцю потрібно повернути отриману допомогу. У випадку, якщо сума податків перевищила суму отриманої допомоги, або якщо підприємець влаштує безробітних родичів за направленням центру зайнятості, повертати кошти не треба.

Популярні новини зараз
Українці вибухнули люттю та мемами про Тищенко, який гуляє у Таїланді: зустрічається з "коралевською" родиною "Випала карта Сонця": відомий астролог поділився прогнозом "подвійної" перемоги України - ворог зникне, як роса Любителів цигарок та горілочки чекають великі зміни: "стріляти" три гривні доведеться з терміналом Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези"
Показати ще

facebook.com/MLSP.gov.ua
facebook.com/MLSP.gov.ua

Допомогу у розробці бізнес-плану мають надати робітники центрів зайнятості, які проконсультують із започаткування та ведення бізнесу, та організовуватимуть безкоштовне навчання. Якщо бізнес-план отримає схвалення регіональної комісії, учасник програми повинен зареєструвати ФОП протягом 30 діб.

Знай.ua нагадує: Як оформити субсидію вдома за кілька кліків: покрокова інструкція

Як раніше повідомляв Знай.ua: Кому з українців відмовлять у наданні субсидії: пояснення Мінсоцполітики

Також Знай.ua писав: "Хата на депутата": українці запропонували експеримент - політики повинні жити на мінімалку 30 днів