У мережі розмістили унікальний пост, який присвячений легендарному Радянському автомобілю "Запорожець". На фотографіях можна побачити старий автомобіль в дуже хорошому стані, який здивувати більшість людей, повідомляє Hyser.

Відповідну публікацію розмістили на порталі "НСГ".

Цей унікальний модифікований ЗАЗ-968 почали випускати з 1971 року. Цей автомобіль був призначений для людей, які не могли собі дозволити розкішну машину. Дуже багато людей не могли собі такого дозволити, але знаходилися люди, які все-таки купували машини в Радянському Союзі.

На території Російської Федерації виявили унікальний "Запорожець" золотого кольору, який знаходиться в ідеальному стані. Якщо на його подивитися, неможливо здогадатися, що він був випущений в далекому 1971 році.

Популярні новини зараз
Навіть природа на нашому боці: синоптик розповів про погоду в Україні у грудні Чому не можна включати всю техніку одразу після подачі електроенергії: прості правила Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту
Показати ще

Варто відзначити, що це рідний колір "Запорожця", він знаходиться в заводському виконанні, крім цього, цей автомобіль навіть не відновлювався.

ЗАЗ 968 – перехідна модель автомобіля до автомобіля ЗАЗ-968А. Еслі звернути увагу, то екземпляр, про який говорилося вище – копія "вухатого". Двигун в цьому "Запорожці" становить 40 кінських сил, а салон набагато приємніше, ніж у своїх попередників.

Старший екскурсовод музею "Галерея часу" В'ячеслав Крупський, показав цей золотий Заз і повідомив, що в його салоні є два бардачка, але вони вже не відкриваються.

Як відомо, в Радянському Союзі не особливо любили щось міняти відразу. Зазвичай якщо щось поліпшувалося або модифікувалося, то це робилося плавно. Саме тому цей "Запорожець" не дуже відрізняється від інших. Особливу увагу може привернути радіаторна сітка, яка виконує роль аксесуара.

В СРСР все змінювалося поступово, щоб не зупиняти хід виробництва. Наприклад, в автомобілях спочатку могли ставити нові гальма, потім вже новий двигун і так далі.

Нагадаємо, що у Києві помітили унікальний ретрокар 1968 року, на такому каталися тільки рок-зірки і президенти

Як повідомляв портал Знай.uа, у Харкові засікли унікальний колекційний BMW

Також, Знай.uа писав, що у Києві помітили гламурну "малятко" в рожевому