У листопаді цього року очікується сім цікавих астрономічних подій. Про це повідомляє телеграм-портал Naked Space.

Під астрономічними подіями розуміють природні небесні явища, які можна спостерігати в зоряному небі. Місяць і планет взаємно зближуються один з одним або яскравими зірками. Ці явища, а також комети, блиск зірок робить спостереження за небом вкрай цікавим.

У стародавні часи по зірках знаходили дорогу або могли визначити пору року. У листопаді 2021 року заплановано сім астрономічних подій.

зоряне небо, фото Pxhere
зоряне небо, фото Pxhere

Популярні новини зараз
Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен Тіну Кароль звинуватили у "другому громадянстві" через гроші - українкою більше "не пахне": що сталося Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще
  • 3 листопада-ранкове зближення Меркурія і Місяця;
  • 5 листопада-протистояння урану;
  • 8 листопада-вечірнє зближення Венери і Місяця;
  • 10 листопада-вечірнє зближення Сатурна і Місяця;
  • 12 листопада - пік активності метеорного потоку Північні Тауриди;
  • 17 листопада - пік активності метеорного потоку Леоніди;
  • 19 листопада - часткове місячне затемнення.

Нагадаємо, що астролог назвала найщасливіші знаки Зодіаку у вересні: їх чекає "грошовий потік" і удача. Астролог поділився прогнозом на перший осінній місяць

Раніше повідомляв Знай, гороскоп і передбачення: як загадати бажання, щоб воно точно збулосяексперти стверджують, що у людини може відкритися друге дихання, і він відразу відчує, як його фізична сила почне рости.

Також ми повідомляли, як зустрічати Новий 2022 за східним календарем. Через місяць після традиційного Нового року настає Новий рік і за китайським календарем. Зазвичай українці не чекають лютого для того, щоб сподобатися новій тварині, яка стане символом протягом наступних 12 місяців.