В Україні стрімко подорожчало м'ясо, зокрема яловичина. Експерти вважають, що таке зростання цін пов'язане зі значним зниженням поголів'я великої рогатої худоби.

Зараз у Києві середня ціна на яловичину коливається від 130 гривень за кілограм фаршу, до майже 400 гривень за кілограм стейка, передає "УНІАН".

Так, в Україні різко злетіли ціни на яловичину, зараз це пов'язують зі значним зниженням виробництва. Як повідомляють, аналітики з Українського клубу аграрного бізнесу, з початку року поголів'я великої рогатої худоби скоротилося на 6,7%. При цьому за останні 30 років поголів'я великої рогатої худоби в Україні скоротилося на 88%.

"Чисельність поголів'я в Україні демонструє скорочення протягом багатьох років, що ставить під питання функціонування галузі в майбутньому", – зазначили в УКАБ.

Зараз у торговельній мережі NOVUS яловичину продають від 165 гривень за кілограм котлетного м'яса до 379 гривень за кілограм стейка.

Популярні новини зараз
Загальна мобілізація в Україні: які види повiсток існують, і чи означають вони негайне відправлення на фронт Експерт передбачив руйнування світового порядку протягом кількох років: через путіна кожна країна світу зможе зберігати ядерну зброю Названо дату, коли розпочнеться опалювальний сезон в Україні: грітимуться взимку не всі Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади
Показати ще

Скріншот NOVUS
Скріншот NOVUS

Скріншот NOVUS
Скріншот NOVUS

Супермаркет "Фора" продає задню частину без кістки по 239 гривень за кілограм.

Скріншот "Фора"
Скріншот "Фора"

У в "Ашані" ціни на яловичину стартують від 135 гривень за кілограм ребер до 230 гривень за кілограм стейка.

Скріншот "Ашан"
Скріншот "Ашан"

"Еко-маркет" пропонує яловичу м'якоть по 189 гривень за кілограм.

Скріншот "Еко-маркет"
Скріншот "Еко-маркет"

У торговельній мережі VARUS пропонують яловичий фарш за ціною 149 гривень за кілограм.

Скріншот VARUS
Скріншот VARUS

Скріншот VARUS
Скріншот VARUS

Що відбувається з цінами на м'ясо:


В Україні останнім часом значно зросли ціни на куряче філе, яловичину і свинину. Ціни в липні 2021 року в порівнянні з груднем попереднього року зросли на 19,6%, 12,2% і 4,2% відповідно.

При цьому раніше директор Асоціації м'ясної галузі Микола Бабенко прогнозував, що в Україні ціни на м'ясо злетять на 50-100%.

Нагадавши, газ виросте в 4 рази? Українцям відповіли, чи подорожчає транспортування блакитного палива

Як повідомляв Знай, кому з українців не світить субсидія: доведеться викласти останню копійку за комуналку.

Також Знай писав, що в Україні цукор подорожчав на 91,2%, а масло - на 75,6%: як змінилися в ціні інші популярні продукти.