Молитви є основою віри в Господа, бо звертаємося ми завжди до когось величного, святого за допомогою.

Сьогодні важливе свято - 24 жовтня 2021 року вшановують пам'ять святої мучениці Зінаїди, до якої необхідно звернутися з важливими словами і попросити зцілення.

Церква, фото: Facebook
Церква, фото: Facebook

Моліться святій, просите всеосяжного лікування, а також допомоги у всіляких бідах. Для цього існують правильні слова. До неї звертайтеся, як до цілительки, покровительки і захисниці. Наступна молитва дозволить знайти вічне спасіння.

***

О, прехвальная мучениця Христова Зінаїда, благонадійниця наша перед Господом. До тебе припадаємо і молимося: подай нам бути причетним любові твоєї до Бога і ближнього — бо нею за життя свята Твоя душа сповнена. Просвіти нас істиною, просвіти розум і серце світлом Божественного вчення, навчи нас тобі наслідувати вірно, Бога і ближнього нашого любити і заповіді Господа зробимо, і як чада світла явимося воістину.

Популярні новини зараз

З 1 січня в Україні подорожчає алкоголь: на які напої злетить ціна одразу після Нового року

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Показати ще

Подивися милостиво на всяку душу вірних твоїх шанувальників, які милості і допомоги твоєї шукають. Будь всім нам Цілителька в хворобах, в скорботах розрадниця, в печалі відвідувачка, в бідах і потребах Помічниця, в годину ж смерті милостива покровителька і захисниця всі прохання до добра виконай. Так за допомогою молитов твоїх дай нам вічне спасіння отримати, прославляючи в словах своїх Бога, Отця і Сина і Святого Духа на віки віків. Амінь.

***

Церква, фото: Facebook
Церква, фото: Facebook

Нагадаємо, шанування ікони Пресвятої Богородиці "Розчулення" 20 жовтня: історія святині і про що потрібно обов'язково помолитися в цей день

Як повідомляв "Знай.ua", найсильніша материнська молитва за благополуччя рідненьких діточок: Господь збереже і помилує малюків

Знай.ua писав, покров Пресвятої Богородиці 2021: прикмети на погоду і поздоровлення у віршах і прозі