12 серпня 2021 на сайті електронних петицій з’явився текст петиції №22/121610-еп від Бондара Вадима Сергійовича, у якому йде мова про термінове введення кримінальної відповідальності за примусову вакцинацію громадян України.

Кількість голосів, які підтримали дане звернення, зараз складає майже 27 тисяч голосів, тоді як потрібно 25 тисяч голосів для відповіді на нього. Автор петиції вимагає ввести покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 за неправомірні дії роботодавців.

Фото: скриншот petition.president.gov.ua
Фото: скриншот petition.president.gov.ua

Президент України доручив розглянути звернення голові Верховної Ради та прем’єр-міністру держави, про це йдеться у відповіді на петицю:

"Ураховуючи зазначене, я звернувся до Голови Верховної Ради України з проханням організувати опрацювання викладених у петиції пропозицій та інформування про результати", - йдеться у відповіді.

Популярні новини зараз

Катя Осадча у "весільній" сукні закохала у себе Юрія Горбунова ще раз: "Це було яскраво"

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Чоловік "видоїв" гроші з сім'ї коханої і підкинув їй вночі кобру в ліжко: укус і довічне

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

Показати ще

Також очільник держави зазначив, що законодавство України вже передбачає гарантії прав захисту працівників від неправомірних дій роботодавців, і зауважив, що порушення цих прав може стати підставою для притягнення до відповідальності, посилаючись на статтю 172 Кримінального кодексу.

Фото: скриншот petition.president.gov.ua
Фото: скриншот petition.president.gov.ua

"Законодавством України у сфері охорони праці встановлено гарантії захисту прав працівників від неправомірних дій роботодавців, порушення яких може бути підставою для притягнення особи до юридичної відповідальності". - відповідає президент

Разом з тим, у відповіді зазначаються, що задля запобіганню поширенню інфекційних хвороб обов’язковими є профілактичні щеплення для представників окремих галузей і робітників деяких професій.

"Зазначеними законами України встановлено, що для запобігання поширенню інших інфекційних захворювань обов’язковим профілактичним щепленням підлягають працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та (або) поширення ними інфекційних хвороб", - наголошує президент

Фото: скриншот petition.president.gov.ua
Фото: скриншот petition.president.gov.ua

Знай.ua нагадує Водії масово не вийшли на маршрути через нові правила перевезень з сертифікатами: бояться штрафів

Як раніше повідомляв Знай.ua Українцям знову світять масові скорочення через локдаун: хто може втратити роботу

Також Знай.ua писав: У черзі на вакцинацію сотні українців влаштували тисняву, як за безкоштовними пиріжками: усюди крики і спітнілі тіла