Величезна риба-сонце (Mola alexandrini), яка мешкає в теплих водах південних морів, - найбільша костиста риба в світі. Один екземпляр цього виду вчені недавно зловили, щоб зважити, і мало не поламали свої ваги. Про це розповіли в сюжеті CNN.

Дослідники зважили рибу на вагах, які витримували вагу 2200 фунтів (998 кілограмів), і вони мало не зламалася під її вагою. Величезній рибині потрібні були підйомні крани з двох кораблів, щоб, нарешті, звільнити її і повернути в море. ⁠

Рекордно величезну рибу-сонце виловили у водах біля Сіднея, вага того екземпляра склала 2235 кілограм.

Харчується ця риба морськими безхребетними, личинками і медузами. Для людини вона не є небезпечною. В Азії її вживають в їжу, нічого не викидаючи - їдять навіть шкіру, плавники і хрящі.

Популярні новини зараз

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

«Put it back, it’s legendary. (Покладіть назад, це легендарно)", " They're giving it the vaccine, a booster shot after about a month. (Вони роблять йому вакцинацію, ревакцинацію приблизно через місяць), «Аnd they surgically sewed a mask on both set of gills» і хірургічним шляхом пришили маску на обидва набори зябер)", "He's got a story to tell when he gets back to his fish buddies about he was abducted by aliens. (У нього є що розповісти, коли він повернеться до своїх приятелів-риб, про те, що його викрали інопланетяни), - жартують в коментарях до повідомлення.

«I'm glad they set it free. Was afraid they would keep it out of the water. (Я радий, що вони його звільнили. Боявся тримати його подалі від води)», - зазначають інші.

Раніше повідомляли, Різ Уізерспун, Шер і Гвен Стефані: топ зірок, які не старіють з роками.

Як повідомляв Знай.uа, хлопець вагою в 220 кг "зменшився" вдвічі і став справжнім красенем-три секрети його успіху.

Знай.uа писав, Мер'єм Узерлі з "чудового століття" вразила результатами екстреного схуднення, Роксолану не впізнати.