МОЗ показав фотографії з підступних відділень лікарень. Відповідні знімки з'явилися на Фейсбук-сторінці.

З початку пандемії коронавірусної інфекції Covid-19 українські медики підтвердили вже понад 2 млн 622 тис.випадків зараження. Повідомляється, що з початку епідемії видужало вже 2 млн 322 тисячі пацієнтів.

Міністерство охорони здоров'я опублікував ряд фотографій важких випадків захворювання коронавірусом і зазначив, що більшість з них не має вакцини.

з 27488 людей, які були госпіталізовані з Коронавірусною хворобою в Україні з 11 по 17 Жовтня 2021, 25893, або 94,2%, не отримали жодної дози антикоподібної вакцини
, - повідомляють там.

Популярні новини зараз
Українців попередили про небезпечне погодне явище: прогноз на 28 вересня в Україні обіцяє бути надзвичайно осіннім Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

У період попереднього тижня щеплення отримали 762 тисячі осіб.

на статистику захворюваності серед вакцинованих можуть впливати підроблені документи про щеплення. Людина з придбаним сертифікатом має високі шанси потрапити в лікарню і померти від COVID-19, хоча всі вважатимуть, що вона вакцинована
, - зазначають представники МОЗ.