Цієї неділі, 17 жовтня 2021 року, в Україні відзначають Єрофєєв день, тому дуже важливо зрозуміти, що ж необхідно зробити сьогодні, щоб захистити будинок від усіляких проблем.

Сьогодні вшановують священномученика Єрофея Афінського, від якого і пішла назва свята. Давним-давно на цей день заготовляли особливу настоянку, для якого сушили запашні трави, заливали їх горілкою і наполягали в темному місці протягом місяця. Згодом цю рідину приймали при шлункових захворюваннях і відсутності апетиту.

Церква - фото ПЦУ
Церква - фото ПЦУ

У п'яної людини в Єрофєєв день може оселитися біс і довести його до божевілля, тому раніше намагалися не пити 17 жовтня. Відомо, що цієї неділі існує ризик бути обдуреним. Тому дуже важливо тримати себе в тверезому розумі і не піддаватися на всілякі вмовляння.

Можна заздалегідь приготуватися до холодів і переглянути, провітрити зимовий одяг з взуттям. А щоб не пустити в будинок нечисть, потрібно спочатку перевірити — чи є в будинку негативна енергія. Спочатку проходимо всі кімнати з запаленою церковною свічкою, і якщо полум'я нерівне, видається потріскування, є щось недобре в аурі приміщення. Якщо це дійсно сталося, слід скористатися найбільш дієвим способом очищення-запросити священика і освятити житло.

Популярні новини зараз
Пенсії у жовтні: кому будуть встановлені щомісячні доплати "Після березня...": відома астрологиня назвала точну дату, коли в Україні не пролунає жодного вибуху "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що "Нафтогаз" попередив про важливі зміни: для кого починають діяти нові правила
Показати ще

Церква, фото: Facebook
Церква, фото: Facebook

У цей день можна поспостерігати за домашніми курми, які підкажуть про зміну погоди, якщо нахохляться. А сніг в цей день говорить про настання справжньої зими вже через 40 днів. Сьогодні потрібно бути надзвичайно обережними і уважними, виконуючи всілякі справи. І доводити їх до кінця, не перевантажуючи організм.

Рекомендуємо діяти рішуче, втілювати задумане в реальність, завершувати розпочате і займатися невеликими грошовими питаннями. Але не варто зосереджуватися виключно на матеріальних цінностях.

Церква, фото: Facebook
Церква, фото: Facebook

Нагадаємо, предстоятель УПЦ розповів, для чого Господь дає таланти

Як повідомляв "Знай.ua", не тільки сіль і риба: що везли чумаки і скільки заробляли перші українські далекобійники

Знай.ua писав, в Україні з'явився Тарас Шевченко крутіше Beatles: "Зніміть з мене кожух"