Аналітики порахували, скільки днів потрібно працювати українцям і жителям інших країн для придбання нової моделі iPhone 13 Pro від компанії Apple.

Міжнародний знижковий сервіс Picodi провів так зване дослідження і обрав для порівняння декілька десятків країн з різними економічними показниками і рівнем життя. Аналітики порівняли вартість iPhone 13 Pro на 128 GB із середньою зарплатою в різних країнах.

Україна посіла шосте місце в списку, і згідно з підрахунками, середньостатистичний українець повинен працювати 69,9 дня, щоб купити новий iPhone 13 Pro. Відзначається, що це за умови, якщо він буде відкладати всі гроші, зароблені за цей термін.

Швидше за всіх зможуть заробити на новинку від Apple жителі Швейцарії - всього за 4,4 дня. Американці зароблять на iPhone за 5,9 дня, а австралійці і люксембуржці - за 6,4 дня.

Дані від сервісу Picodi
Дані від сервісу Picodi

Популярні новини зараз
Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця "Після березня...": відома астрологиня назвала точну дату, коли в Україні не пролунає жодного вибуху Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Дані від сервісу Picodi
Дані від сервісу Picodi

Порівняно з індексом за 2020 рік цей результат покращився на 17,1 дня. Індекс iPhone - це щорічний рейтинг співвідношення вартості нових iPhone до середньої зарплати, який складають аналітики Picodi з 2018 року. Індекс iPhone в Україні за ці роки поліпшувався: 2018 - 136,7; 2019 - 96,7; 2020 - 87, а в 2021 - 69,9 днів.

iPhone 13, фото з ilounge
iPhone 13, фото з ilounge

Індекс за 2021 рік розрахували на основі офіційних цін на iPhone 13 Pro з пам'яттю 128 GB. Інформацію про середню зарплату взяли з сайтів органів державної статистики, після чого вирахували її розмір після сплати податків. Місячну зарплату поділили на середню кількість робочих днів у місяці або тижні.

Так, в Україні офіційна ціна iPhone 13 Pro в базовій комплектації становить 37499 гривень. А середньомісячна заробітна плата, згідно з даними Держстату, - 13 997 гривень (або 11 268 гривень після сплати податків).

Магазин Apple, фото з ilounge
Магазин Apple, фото з ilounge

Нагадаємо, чоловік замовив на розпродажі новий iPhone, але кур'єр привіз шматки мила: вже не перший випадок

Як повідомляв Знай.uа, українцям потрібно відпахати 2 місяці, щоб купити найдешевший iPhone: без їжі і комуналки

Також портал Знай.uа писав, що iPhone 14 встановить новий рекорд у світі смартфонів: перші характеристики майбутнього флагмана Apple