Молитви є основою віри в Господа, бо звертаємося ми завжди до когось величного, святого за допомогою.

Однак, як правило, в таких випадках ми завжди говоримо про особисті потреби, хоч і визнаємо себе боржниками перед Богом, поводимося негідно і шукаємо вибачення, періодично намагаючись робити щось хороше.

Церква - фото ПЦУ
Церква - фото ПЦУ

Кожна людина просто зобов'язаний бути смиренним, щоб визнати себе недосконалими. Тому важливо поговорити про найголовнішу молитву, яку слід читати на регулярній основі, щоб досягти благополуччя для улюблених дітей.

Мати має велику відвагу при зверненнях до Господа. Кожне озвучене слово має неймовірну силу, що і підтверджує відома фраза — "Материнська молитва з дна моря дістане".

Популярні новини зараз
Різниця у 28%: українцям у лютому пропонують газ дорожчий за 8 грн за куб Головне за ніч: можливі землетруси в Україні, росіяни зарубали свого командира, в'язниця через відмову від мобілізації та чи буде дефіцит пального Повернення переплати за газ: як українцям погасити борги новому постачальнику Нафтогаз почав нараховувати борги українцям, у яких електричне опалення: "Це що, жарт якийсь?"
Показати ще

Молитва, фото: Unian
Молитва, фото: Unian

***

Господи Ісусе Христе, буди милість Твоя на дітях моїх (імена), збережи їх під дахом твоїм, крій від усякого лукавого похотіння, відтеж від них всякого ворога і супостата, Відкрий їм вуха і очі сердечні, даруй розчулення і смирення серцям їх. Господи, всі ми створіння твоє пожалій дітей моїх (імена), і зверни їх на покояння. Спаси, Господи, і помилуй дітей моїх (імена) і просвіти їм розум світлом розуму Євангелія Твого і настави їх на стезю заповідей Твоїх і навчи їх, Спасе, творіть волю Твою, яко Ти єси Бог наш.

***

Церква, фото: Facebook
Церква, фото: Facebook

Нагадаємо, протоієрей Сергій Ющик розповів, як відбувається літургія

Як повідомляв "Знай.ua", вороги зникнуть, а щастя повернеться: дієвий обряд захисту від злих язиків

Знай.ua писав, знищення підкладали від ворогів: проблеми, нещастя і зла частка просто зникнуть, як вчорашній вітер