У мережі показали унікальне авто "Магістр-1600" родом з 90-х, яких на сьогодні залишилося одиниці. Найбільше приваблює зовнішній вигляд авто.

Так, в мережі показали унікальне авто під назвою "Магістр-1600" родом з 90-х.це один з унікальних прототипів авто ВАЗ. Але, на превеликий жаль, авто так і не увійшло в серійне виробництво. Тому що на момент його створення не було достатньо коштів на це. Однак, деякі авто все ж змогли дійти до нашого часу, повідомляє Hyser.

Високий Універсал, зовні чимось нагадує SUV Mercedes-Benz G-Class і Land Rover Range Rover тих часів, був створений в 1993 році силами Калузької фірми "Магістр", відгалуженою від Калузького авторемонтного заводу і зробила собі ім'я на виробництві автопричепів і мобільних торгових фургонів.

Що стосується технічних характеристик, то тут за основу були взяті вазівські основні деталі. І, втім, інженери не прогадали в цьому. Тому що їм вдалося створити досить привабливе авто, яке, до того ж, мало дуже непогані технічні характеристики.

Розробники використовували укорочену платформу ВАЗ - 2105 (колісна база була урізана з 2424 мм до 2300 мм), одночасно збільшивши кліренс зі 170 мм до значних 278 мм, встановивши задню залежну ресорну підвіску, посилену передню підвіску з циліндричними пружинами і амортизаторами.

Популярні новини зараз
Українці вибухнули люттю та мемами про Тищенко, який гуляє у Таїланді: зустрічається з "коралевською" родиною Штраф від 340 до 680 гривень: водіям нагадали про покарання за поширене порушення Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все" До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

Варто сказати, сто багато авто, які розроблялися ще за радянських часів, так і не дійшли до серійного виробництва. Зараз такі авто можна зустріти в музеї. На це свого часу були різні причини.

Нагадаємо, що із Запорожця зліпили ефектний пікап: як виглядає "диво-монстр" від ЗАЗ

Також, старі "Запорожці" перетворили на елітні авто: валялися непотрібні просто посеред лісу, кадри "тюнінгу"

Як повідомляв портал Знай.uа, у Харкові засікли унікальний колекційний BMW