Опалення та гаряча вода в Україні дорожчає на очах. Це стосується не тільки тих, хто довірився ЖЕКам, а й клієнтам обслуговуючих компаній. Зокрема, про одну з таких компаній написав у спільноту "Чорний список Одеса" місцевий житель Юрій Єрин.

"Дуже не рекомендую обслуговуючій компанії "Кадорр менеджмент", виставляють рахунки на обслуговування котельні, без опалення в квартирі холодно, а сума в платіжці іноді доходить до суми оплати опалення взимку за індивідуальним лічильником», - скаржиться чоловік.

Він зазначив, що, навіть коли гарячою водою не користувалися, компанія все одно виставляє рахунок на обслуговування.

Одесит порахував вартість кубомета гарячої води і обслуговування - вийшла космічна ціна в 117 грн за кубометр. За обслуговування котельні - 748 гривень.

Скрін, Facebook "чорний список Одеса"
Скрін, Facebook "чорний список Одеса"

Популярні новини зараз
Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі
Показати ще

"Кадорр за своїм фірмовим стилем на питання про формування таких тарифів не відповідає конкретно, а його представники відповідають" Ми надаємо європейський сервіс"," ми обслуговуємо більше 100 будинків"," по-іншому буде не вигідно», і головна відповідь це - пишіть заяви, відповідей на які Немає", - журиться незадоволений клієнт.

"Ось такий от бізнес з не людським обличчям", - резюмував він, прикріпивши для прикладу рахунки ОСББ "Четверта перлина". Він також нагадав, що, якщо в будинку ОСББ, то за законом повинні тарифи і перелік надаваних послуг повинні узгоджуватися на загальних зборах власників, шляхом голосування більшості. "Боріться за свої законні права", - порадив автор повідомлення.

Скрін, Facebook "чорний список Одеса"
Скрін, Facebook "чорний список Одеса"

Скрін, Facebook "чорний список Одеса"
Скрін, Facebook "чорний список Одеса"

"Кадорр і Дімідас. Для мене стали прозивним», «У нас в 24 ж схожа історія - випадково з'ясувалося (з акту порушень трудового кодексу або чогось там ще), що в котельні числиться аж шість чоловік постійного персоналу!", "Шикарно живете", - коментують ситуацію українці.

Нагадаємо, Заява МОЗ Про перевезення дітей: від кого вимагатимуть негативні тести та сovid-сертифікати. У МОЗ зробили важливе уточнення щодо перевезення дітей міжрегіональним транспортом.

Як повідомляв портал " Знай.ua", одиноким українцям накинуть 50 гривень до пенсії -" на памперси". Пенсіонерам в Україні докинуть грошей до виплат, на два буханки хліба.

Також " Знай.ua " писав, українці платять за холодну воду за тарифом гарячої, моячись в тазиках"Така х * йня щодня". Українці скаржаться на постачання гарячої води.