Українці вимагають запровадити на додачу до електронних лікарняних листків якусь альтернативу, на випадок, коли система дає збій. Відповідну петицію опублікували на сайті Президента України.

Крім електронних лікарняних листків має бути якась альтернатива їхньої видачі, переконана автор звернення Оксана Голуб.

Е-лікарняний, скріншот із відео
Е-лікарняний, скріншот із відео

«Електронна система є недосконалою! Як повинні нарахувати кошти, якщо людина хворіла, а лікарняний не приходить, і постійно вибиває помилку? Чому прості люди мають страждати і самі шукати вирішення проблем? Чому ті інстанції, які пов'язані з вашою електронною системою охорони здоров'я, не працюють належним чином, не можуть вносити чи змінити дані за попередні роки? Прошу налагодити роботу на всіх рівнях!», - вимагає жінка.

Популярні новини зараз

Українцям супермаркети почали впарювати дрібну картопельку по 100 грн за кг: "Красива, дорога, але..."

57-річна Моніка Беллуччі розповіла, як виглядати бездоганно без жодної пластики: "Не залежить від віку"

Чоловік віддав мамі своєї дівчини нирку, а та кинула його у відповідь і вийшла заміж за іншого

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Показати ще

Вона також поскаржилася на «хамів-головних лікарів, які повдівали корони на голову» і працюють «для своєї кишені а не для людей».

«Не хочете думати, то дайте право бухгалтерам заходити в медичну систему і нараховувати лікарняні за висновками лікаря в певних ситуаціях», - додає автор петиції.

Її звернення вже підтримали 19 осіб проти 25 тисяч підписів, які необхідні, щоб петицію підтримали на найвищому рівні.

Нагадаємо, що нові тарифи, підвищення пенсій та е-лікарняний: до чого готуватися українцям на початку жовтня. Що змінилося для українців у жовтні

Також Знай писал, що українцям нічим платити за комуналку: кількість боржників стрімко зросла. Кількість боргів за комунальні послуги збільшилася в півтора рази

Як повідомляв портал Знай, трудовий стаж 35 років і пенсія 3000 гривень: у Мінсоцполітики визначили, кому підвищать виплати з 2022 року.