Захід відбувся одразу після гучного відсторонення

Резонансне голосування зі зняття Дмитра Разумкова з посади Голови ВРУ відбулося із результатом у 284 голоси "за". Чи розглядає екс-очільник Парламенту свою кандидатуру на роль президента у майбутньому та як ставиться до колег після голосування, дізнавалися Знай.ua.

Відсторонення Дмитра Разумкова - скріншот
Відсторонення Дмитра Разумкова - скріншот

Президентство і з ким "по шляху"

Тема президентства спливла під час обговорень питань на брифінгу, що відбувся одразу після вирішального голосування.

"Раніше говорили – з голови Ради ніхто не ставав президентом. Але цей запобіжник ми сьогодні прибрали…", - відзначив екс-очільник Парламенту.

Верховна Рада, Дмитро Разумков - фото ВРУ
Верховна Рада, Дмитро Разумков - фото ВРУ

Популярні новини зараз
Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще

Разом з тим, спікер назвав тих, з ким йому буде "по шляху".

"Я хочу подякувати всім тим, хто сьогодні не голосував за це – в першу чергу, колегам з фракції "Слуга Народу", та іншим. Це було їм непросто. Я знаю, як їх "переконували", щоб вони натиснули зелену. Але в когось вистачає стержню не ламатись – з такими людьми, я думаю, мені по шляху буде", - підкреслив Дмитро Разумков.

Верховна Рада, Дмитро Разумков - фото ВРУ
Верховна Рада, Дмитро Разумков - фото ВРУ

Разом з тим, до призначення нового Голови Парламенту залишаються лічені хвилини.

Тож про подальший розвиток подій читайте на порталі Знай.ua.