Російські ЗМІ злили інформацію про те, що Володимир Путін хоче особисто зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським.

Так, стало відомо, що Росія нібито направила Україні список питань для зустрічі призедентів Володимира Зеленського та Володимира Путіна. Варто зазначити, що у цьому переліку ні слова про окупований Крим, але один раз згадується Донбас.

Зеленський і Путін, фото прес-служб
Зеленський і Путін, фото прес-служб

У списку питань російської сторони 12 пунктів й всі вони стосуються відновлення двосторонніх відносин, серед них:

  • відновлення повноцінних дипломатичних відносин;
  • взаємне повернення послів до Москви та Києва;
  • зняття взаємних торговельно-економічних обмежень;
  • скасування санкцій проти фізичних та юридичних осіб;
  • відновлення транспортного сполучення між Україною та РФ.


Крім того, в одному з пунктів йдеться про підготовку до 1 грудня 2022 року Угоди про транзит та постачання газу після закінчення чинного договору з Україною у 2024 році.

Володимир Путін, скріншот з відео
Володимир Путін, скріншот з відео

Популярні новини зараз
Подорожчання та дефіцит палива: Мінекономіки пояснили, чого чекати. Повернутий акциз все змінив Безштанна алкогвардія: у мережі показали, які "воїни" їдуть в Україну гинути за путіна Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Варто зазначити, що у цьому переліку немає жодного питання про Крим. До того ж Донбас згадується лише раз у вигляді зауваження, що представники Росії в ТКГ та "нормандському форматі" підтримають мирні домовленості української влади з бойовиками ОРДЛО.

Володимир Зеленський. Фото: Українська правда.
Володимир Зеленський. Фото: Українська правда.
Володимир Зеленський. Фото: Українська правда.

Варто нагадати, що 3 жовтня Володимир Зеленський заявив, що готовий до зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним, але оточення президента РФ цього не хоче.