У Харкові в популярному супермаркеті українці виявили зіпсований лаваш, на якому вже встигла утворитися цвіль.
Про це повідомляє Телеграм-канал "Чорний список".
Так, стало відомо, що в Харкові в супермаркеті Велмарт, який розташований в ТЦ Екватор на бульварі Сергія Грицевця, 2а українці знайшли зіпсований лаваш. Варто відзначити, що покупці виявили зіпсований лаваш просто на полиці в торговому залі супермаркету.

Лаваш з цвіллю, фото ТК "чорний список"
Лаваш з цвіллю, фото ТК "чорний список"

На фото видно, що на листах лаваша вже встигла утворитися цвіль, яку добре видно через упаковку

" Запліснявілий лавашик в Велмарт в ТЦ Екватор на бульварі Сергія Грицевця, 2а.", - сказано в Телеграм-канал "Чорний список".

Лаваш з цвіллю, фото ТК "чорний список"
Лаваш з цвіллю, фото ТК "чорний список"

На даний момент адміністрація супермаркету Велмарт поки ніяк не відреагувала на цей інцидент, тому чому в торговому залі супермаркету на полиці лежав зіпсований продукт - невідомо.

Як повідомляв Знай.ua , ні грошей, ні квартири: Українка викрила схему забудовників, залишили без житла сотні людей. Мешканка Одеси поскаржилася на недобросовісних забудовників

Знай.ua писав, сир "ожив" в холодильнику українця через 2 дні після покупки: "10 разів перепакований". Покупець виявив у холодильнику" пухнастий " сир

Популярні новини зараз
Експерт передбачив руйнування світового порядку протягом кількох років: через путіна кожна країна світу зможе зберігати ядерну зброю Які документи необхідні для виїзду чоловіків: без цього перетнути кордон не вдасться навіть тим, кому дозволено Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще