Жителям Одеси прийшли "космічні" платіжки за газ. Люди не можуть повірити власним очам, пишуть у телеграм-спільноті «Одеса як вона є».

"Жителям Чудогорода представили нові чудоцени за чудогаз», - зазначають автори повідомлення, публікуючи фото платіжки і скаргу її одержувачів.

За словами одеситів, минулого року вони платили за газ в цей же період набагато менше. При цьому людям пообіцяли, що вже з жовтня суми в платіжках збільшаться в три рази в порівнянні з торішніми.

"Ціна за 1000 кубів газу 20 тисяч 306 грн. Минулого року, для порівняння за таку ж кількість кубів ціна була 8000 грн. З жовтня, вже попередили, Ціна за 1000 кубів буде 30.000 грн. Тобто за опалення ми будемо платити в три рази більше, ніж минулої зими", - скаржаться місцеві жителі.

Популярні новини зараз
Українцям можуть нарахувати додаткову допомогу Немає грошей – не аргумент: як карають українців за невчасну оплату комуналки Майже 200 гривень за куб: з 1 травня українцям почнуть подавати "золоту" воду З субсидією "біда": що приготували українцям і чому радості у цьому жодної
Показати ще

"Чудо ціна...", "Значить, не будемо платити. Цікаво, з чого можна оплатити таку ціну. Зовсім страх втратили, тварі", "А ми взагалі за світло платили до минулого місяця по 3.5 протягом року", "Не хочу підказувати, але добре, що хоч повітря безкоштовний, поки що.

В недалекому майбутньому будемо платити повітря, а потім за транспортування повітря», - обурюються в коментарях люди.

Інші вважають, що подорожчання цілком закономірно.

"Ну, так ціни на газ у всьому світі злетіли рази в три, як в таких умовах роздрібна ціна повинна була залишитися колишньою?", - запитують Вони.

Нагадавши, що в Мінсоцполітики розповіли, як отримати субсидію: простий і зрозумілий алгоритм. Багато жителів України можуть розраховувати на соціальну допомогу.

Як повідомляв портал Знай, кому з українців не світить субсидія: доведеться викласти останню копійку за комуналку. Хто не отримає субсидію в опалювальному сезоні

Також Знай в Україні цукор подорожчав на 91,2%, а масло - на 75,6%: як змінилися в ціні інші популярні продукти.