Міністерство культури хоче визначити 20 традиційних для України свят. Серед яких будуть Новий рік, День матері, День батька, а також основні релігійні свята п'яти віросповідань.


Народний депутат від "Європейської солідарності" Володимир В'ятрович розкритикував ідею Мінкульту.
Вже незабаром Ханука, Курбан-байрам і День Перуна можуть стати офіційними вихідними в Україні. На обговорення громадськості пропонують законопроект про перегляд святкового календаря. При цьому збираються скасувати додатковий відпочинок, якщо свято припало на суботу або неділю.

Новий Рік. Фото: УНІАН
Новий Рік. Фото: УНІАН
Новий Рік. Фото: УНІАН

"Звичайно, нова влада вирішила відмовитися від дратівливих пропозицій щодо скорочення і перенесення "радянських" вихідних. Звичайно, вирішили додати ще вихідних. Але не тільки це. Кращим прикладом доказу ідеї до абсурду став розділ "традиційні свята", де тепер аж 20 днів, від дійсно традиційного Різдва в Шрі-Крашна Джанмаштамі і Дня Перуна. Нагадаю, це має бути впорядкований календар державних свят", - обурився нардеп у Facebook.

Великдень, скріншот з відео
Великдень, скріншот з відео

Варто відзначити, що відповідно до цього документа перенесення вихідного дня пропонується залишити для деяких традиційних свят, а саме: Нового року, Різдва Христового – 25 грудня і 7 січня, Великодня, Дня Святої Трійці.

Популярні новини зараз

Чоловік віддав мамі своєї дівчини нирку, а та кинула його у відповідь і вийшла заміж за іншого

Настя Каменських на відпочинку з Потапом прийняла дивну позу: "П'ятачок замість носа і рука двометрова"

Син Софії Ротару розповів про важку втрату, чорний день скорботи для сім'ї: "Спасибі тобі за все"

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Показати ще