Тестування на предмет володіння українською мовою. Володіння державною мовою-це важлива вимога для кожного українця. І тепер всі жителі нашої країни можуть перевірити рівень володіння українською мовою.

Міністерство юстиції України спільно з Міністерством культури та інформаційної політики запустили проект, який дозволить кожному українцю пройти тестування і визначити рівень володіння українською мовою. Про це повідомляється в співтоваристві Мін'юсту в Facebook.

Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду. Суть проекту полягає в тому, що кожен житель України міг пройти відповідний тест і дізнатися, наскільки добре він володіє державною мовою. У Мін'юсті заявили, що цей тест адаптивний і відповідає міжнародним стандартам. Крім того, люди, яким потрібно підвищити свій рівень української мови, можуть пройти безкоштовний онлайн-курс.

У курсі включені всі сучасні правила правопису, включаючи недавні зміни. Тест може бути корисний не тільки для українців, яким потрібне знання мови, а й для іноземців. Особливо це важливо, якщо іноземний громадянин має намір отримати український паспорт.

Нагадаємо, раніше мер не зміг зв'язати двох слів українською мовою: Азаров 2.0

Популярні новини зараз

"Холостячка" Злата Огнєвіч зважилася на пристрасний поцілунок з чоловіком: ніхто не очікував

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Також "Знай.иа" повідомляв, що в Мінсоцполітики заговорили про підтримку багатодітних сімей: хто отримає виплати і скільки

Як повідомляв портал «Знай.иа", небезпека на дому: як шахраї крадуть ваші дані 21,6 мільйонів гривень для 555 співробітників: українці повернули за допомогою Мін'юсту затриману зарплату