В Україні хочуть дозволити створення при устуновах та організаціях так званих «дитячих кімнат» - місць, де батьки могли б тимчасово залишити свою дитину під наглядом для вирішення інших важливих справ. Відповідний проект підготували в Мінсоцполітики.

Положення про діяльність дитячих кімнат в установах та організаціях оприлюднили для громадського обговорення

«Проектом акта передбачено, що дитяча кімната в установі / організації створюється для забезпечення можливості тимчасового перебування дітей працівників та відвідувачів без супроводу батьків / законних представників або за їх присутності в разі потреби із організацією дозвілля», - пояснили в Міністерстві соціальної політики України.

Основна мета діяльності дитячої кімнати - створення умов, у яких працівники та відвідувачі установ/організацій зможуть поєднувати свої професійні й сімейні обов’язки.

Популярні новини зараз
ПриватБанк почав блокувати карти всім без розбору, клієнти розгублені: "Тупо і без пояснень" Оля Полякова зізналася, що її чоловік надто старий для регулярного інтиму з нею: "У нього там нічого не просить" По 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Передбачається, що завданнями дитячої кімнати будуть:

  • забезпечення тимчасового перебування дітей під час перебування батьків на робочому місці або відвідування установи / організації з особистих питань;
  • сприяння формуванню позитивного ставлення до сім’ї, відповідального батьківства, збереженню сімейних цінностей, забезпеченню рівних прав і можливостей жінок та чоловіків;
  • забезпечення дозвілля дітей під час їхнього перебування в дитячій кімнаті;
  • консультування батьків / законних представників дитини з організаційних питань діяльності дитячої кімнати.

Дитячі кімнати мають бути безпечними, інклюзивними, доступними та зручними. При цьому тимчасове перебування дітей в дитячій кімнаті буде безоплатним.

Займатися дозвіллям дітей в такій кімнаті мають фахівці з педагогічною та психологічною освітою, які володіють навичками та досвідом роботи і спілкування з дітьми, в тому числі з дітьми з інвалідністю.

Нагадаємо, раніше Українцям пояснили, як збільшити пенсію вдвічі: "дієвий рецепт успішних країн"

Як повідомляв портал Знай.ua, Середня зарплата українців перевищила 500 доларів: в яких областях платять від 20 тис. грн

Також Знай.ua писав, що Клієнтка "Сільпо" закотила скандал, щоб не надягати маску: "Опудало жирне"