Середня номінальна заробітна платня штатного працівника в Україні в червні 2021 року зросла у порівнянні з червнем 2020 року на 23,6%, а саме до 14 тисяч гривень. Таким чином вперше в історії середня зарплата українців перевищила 500$.

Водночас у порівнянні з травнем 2021 року розмір середньої номінальної заробітної плати в червні зріс на 6%. Про це повідомляється на сайті Державної служби статистики. Реальна заробітна плата в червні 2021 року у порівнянні з червнем 2020 року зросла на 12,9%.

Як зазначає Держстат, середня номінальна заробітна плата штатного працівника в Україні в червні 2021 року була у 2,4 раза вище мінімальної заробітної плати, яка встановлена на рівні 6000 грн.

Динаміка середньої заробітної плати у 2020-2021 роках
Динаміка середньої заробітної плати у 2020-2021 роках

Водночас найменша середня заробітна плата по країні зафіксована в Кіровоградській області - 11 497 грн, а найбільша - в Донецькій - 14 988 грн. Показник середньої зарплати в Києві за підсумками червня склав 20 455 грн.

Популярні новини зараз

Настя Каменських на відпочинку з Потапом прийняла дивну позу: "П'ятачок замість носа і рука двометрова"

У покійного Олександра Абдулова знайшовся ще один позашлюбний син: схожість впадає у вічі одразу

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Нагадаємо, мінімальну зарплату в Україні з 1 січня 2021 року було підвищено до 6 тис. грн. Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в Україні у червні 2021 року зросла, у порівнянні з травнем 2020 року, на 28,1% - до 13 тис.

Мінімальна зарплата, кадр з відео
Мінімальна зарплата, кадр з відео

Нагадаємо, колишній учень з "фізруком" пліч-о-пліч боронять Батьківщину: "Ставив мені двійки". Учителю і його колишньому учню довелося разом служити у війську

Як повідомляв портал "Знай.ua", відважний воїн віддав життя за Україну, побратими не стримують сліз: "Богдан був справжнім офіцером". Побратими та рідні попрощалися з полеглим воїном

Також "Знай.ua" писав, з психолога в командири взводу: тендітна дівчина вразила силою на службі в ЗСУ. Командир механізованого взводу окремої гірсько-штурмової бригади Олеся отримала своє перше офіцерське звання