Павуки є фобією більшості людей. Навіть нешкідливі домашні павуки, плетуть павутину в кутку будинку наводять жах на деяких людей. Але що, якщо цим павуком виявиться не звичайний домашній павук, який харчується мухами і комарами, а справжній отруйний павук?

Як повідомляє telegram-канал Україна в шоці, таку неприємність виявив у себе вдома житель приватного сектора Одеської області. Він зіткнувся з одним з найнебезпечніших павуків світу – каракуртом. Це створення володіє отрутою, яка в 15 разів сильніше, ніж у гримучої змії. Один укус каракурта може вбити коня. Чоловік помістив знахідку в тераріум.

Навала каракуртів, фото з відкритих джерел
Навала каракуртів, фото з відкритих джерел

Каракурт, так само відомий як Чорна вдова вже не в перший раз зустрічається в Одеській області. Вони сильніше поширені за містом. Укус павука може стати смертельним. Якщо ви зустріли каракурта, ні в якому разі не турбуйте його – ці павуки не нападають на людей першими. Так як каракурти дуже плідні, періодично відбувається значне збільшення їх кількості на певних територіях.

Якщо вас все ж вкусив каракурт, насамперед, рекомендують лікарі, потрібно припекти місце укусу сірниками, але робити це потрібно відразу після того, як отрута потрапила в ваше тіло. Після цього потрібно якомога швидше звернеться до лікаря, там вам введуть сироватку, яка нейтралізує отруту.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30%
Показати ще

Отрута чорної вдови згубно діє на нервову систему. Якщо вчасно не звернеться за допомогою, укус може закінчиться реанімацією або навіть летальним результатом, при укусі головне не панікувати, а вчасно вжити заходів з надання допомоги собі, або вашим супутникам.

Нагадаємо, раніше Костянтин Яловий повідомив, що каракурти вже в Україні

Також "Знай.иа" писав, що моторошний павук з жалом до смерті налякав людей

Як повідомляв портал "Знай.иа", небезпечний павук був помічений під Херсоном