Сергій Дубров - завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету ім. А. А. Богомольця, професор.

Його ім'я відоме багатьом українцям, які цікавляться проблемою коронавірусної пандемії і в нашій країні, зокрема. Бо чоловік протягом року продовжує інформувати громадян про всі складнощі, пов'язані з COVID-19, відповідаючи на найцікавіші запитання.

Сергій Дубров, скріншот з відео
Сергій Дубров, скріншот з відео

А зараз він розповів про те, що Україну накрила чергова хвиля коронавірусу. Про це свідчать дані, що публікуються щодня про кількість хворих, одужали і померлих. Станом на 17 вересня, 6624 українця підхопили коронавірусну інфекцію.

"Наскільки потужною буде нинішня хвиля коронавірусної хвороби в Україні і чи витримає наша медична система, залежатиме від сумлінного дотримання протиепідемічних заходів українцями", - заявляє Сергій Дубров.

Популярні новини зараз
Чиновники КМДА та забудовники гуляють і святкують під час комендантської години: жирують по ресторанах "Нічого не змінилося": українці заправляють автівки білоруським паливом Чекає небезпека: до чого готуватися вже 7 червня Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави
Показати ще

Тест на коронавірус. Фото: DW
Тест на коронавірус. Фото: DW
Тест на коронавірус. Фото: DW

Повідомляється, що наша країна поступове збільшення кількості нових випадків. Це, в першу чергу, пов'язано з вакцинацією і з особами, які перехворіли коронавірусом. Відомий усіма штам "Дельта" вражає людей молодого і середнього віку, без супутніх патологій, з важким перебігом коронавірусної хвороби.

Нагадаємо, робота закладів освіти з 20 вересня зміниться: встановлено нові карантинні обмеження

Як повідомляв "Знай.ua", не нудьгою єдиною: експерт назвав хвороби, які будуть поширені восени, і як з ними справлятися

Знай.ua писав, в Україні ввели нові правила перетину кордону: що зміниться 20 Вересня для іноземців