В основному Telegram-канали "Чорний Список" і "Народний Ревізор" публікують фотографії та відео користувачів, які пов'язані з поганою або зіпсованою продукцією в тому чи іншому українському супермаркеті або магазині.

Зараз новина з'явилася в Facebook і стосується Одеси, де українка пішла здавати аналіз крові в медичній лабораторії "Смартлабе" і протягом трьох днів після цього ходить з гематомою на руці.

Проведення аналізів кадр з відео
Проведення аналізів кадр з відео

"Опублікуйте будь-ласка як беруть аналіз крові в "Смартлаб". 3 дні болить рука, 2 дні з яких не розгиналася. Гемотома на 3й день. Менеджер сказала все через те, що на 3-й день не треба було на йогу йти. Фото додаю", - розповіла українка Ірина Беренштейн.

Аналізи, фото: Facebook
Аналізи, фото: Facebook

Аналізи, фото: Facebook
Аналізи, фото: Facebook

Популярні новини зараз
Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово... Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

"Лаборанти - одноденки і без досвіду! А люди страждають", "Скільки туди ходжу, завжди дуже акуратно все роблять", "Тут помилка швидше не медсестри, а реакція менеджера. Потрібно було вибачитися і сказати, що надалі такого не повториться. А помилки, на жаль, трапляються", "Так і знала, що йога - це зло!", "Єдиній клініці, якій я довіряю взяття аналізів у дитини. Без синців, істерик", - пишуть користувачі в коментарях.

Нагадаємо, "Він взяв участь в атомній війні?": популярний інтернет-магазин доставив українці пошкоджену косметику

Як повідомляв "Знай.ua", українка ледь не наїлася рису з хробаками, купленого в АТБ: "Хто буде оплачувати отруєння?"

Знай.ua писав, чоловік купив рибку до пива, але залишився без закуски - суцільна цвіль: "Гроші повернули, осад залишився"