Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба був ведучим на заході відомого українського виконавця Павла Зіброва у далекому 1999 році.

Як виявилося, культурний захід присвячувався 55-річчю Інституту міжнародних відносин Київського Національного Університету (КНУ) ім. Шевченка. Видання "Vesti" опублікувало програму концерту.

Нинішній глава Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба у цій програмі значиться, як ведучий та студент другого курсу Інституту міжнародних відносин.

Павло Зібров, instagram.com/pavlo_zibrov
Павло Зібров, instagram.com/pavlo_zibrov

Водночас Народний артист України Павло Зібров з іншими учасниками концерту, як зазначено у програмі, виконав "Пісню про університет". Концерт відбувся 15 жовтня 1999 року у Києві.

Популярні новини зараз

Закоханий нахаба спробував щастя зі суворою Златою Огнєвіч: "Ти мене роздягаєш?"

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Показати ще

Нагадаємо, нинішній міністр закордонних справ України народився в 1981 році в Сумах. У 1999-му навчався в Інституті міжнародних відносин КНУ ім. Шевченка за спеціальністю "Міжнародне право". Навчальний заклад він закінчив у 2003 році.

Програма концерту за участю Павла Зіброва та Дмитра Кулеби, фото: Vesti
Програма концерту за участю Павла Зіброва та Дмитра Кулеби, фото: Vesti

Нагадаємо, українські безхатьки отримали шанс на нове життя: відмили, похвалили - ще й гроші дають. Людей повертають у соціум і навчають розпоряджатися грошима

Як повідомляв портал "Знай.ua", кому з українців не світить субсидія: доведеться викласти останню копійку за комуналку. Хто не отримає субсидію в опалювальному сезоні

Також "Знай.ua" в Україні цукор подорожчав на 91,2%, а олія - на 75,6%: як змінилися в ціні інші популярні продукти. Ціни на цукор та соняшникову олію за рік злетіли майже вдвічі - Держстат