У Тернопільському аквапарку двоє лікарів, хірург та анестезіолог, змогли здійснити справжнє диво – реанімували потонулу дитину. Про це розповіли у ДСНС України.

“Дитину вже побачив в стані клінічної смерті”, - зізнається один із героїв-рятувальників. Дитині неймовірно пощастило, що в потрібний момент поруч опинилися справжні лікарі-професіонали.

Того дня, 16 травня, маленька дівчинка ледь не потонула у басейні, розташованому в одному з готельно-розважальних комплексів на Тернопільщині.

Дитину без свідомості, яка плавала на поверхні води, побачила матір. Її переляканий крик про допомогу почули двоє дитячих анестезіологів – Юрій Голінка та Сергій Цісарський. Вони також того дня відпочивали біля басейну.

Популярні новини зараз
Нові ліміти споживання електрики: які зміни запровадили в Україні з 8 лютого Розоримося не лише на яйцях: у лютому значно подорожчали популярні продукти "Нова пошта" показала майстер-клас зі збагачення на повітрі, в компанії поспішили виправдатися: "Мені папір теж шкода" Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів
Показати ще

Чоловіки одразу ж почали реанімувати дівчинку – їй вже спробував надати допомогу працівник закладу, проте марно.

Не зважаючи на безліч критичних зауважень з боку свідків події, Сергій та Юрій зуміли повернути крихітку до життя. До готелю під’їхала швидка допомога, яка відвезла дитину до реанімації, у якій працюють рятівники.

У відділенні чоловіки остаточно повернули дівчинку до життя.

«Ось такі вони, українські лікарі. Жертовні та завжди готові прийти на допомогу тим, хто її потребує. За свою небайдужість і відданість справі наші рятівники Сергій Цісарський і Юрій Голінка гідні звання лауреатів Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року»!», - додали у ДСНС.