Президент України Володимир Зеленський заявив, що світу потрібні нові лідери, які не опиратимуться на силу зброї.
Про це Володимир Зеленський написав у своєму Instagram та опублікував фото з першою леді.
Президент Зеленський зазначив, що настав час для світових лідерів, які не опираються на зброю. На тих, хто за допомогою своєї мудрості та розуму здатен змінити світ.

Фото зі сторінки Володимира Зеленського
Фото зі сторінки Володимира Зеленського

"Світу потрібні нові лідери. Які опираються не на силу своєї зброї, а зброєю яких є власна сила. Сила слова, сила мудрості і сила волі, щоб змінити світ", - заяви вив Володимир Зеленський.

Також Зеленський опублікував нове усміхнене фото з однієї з зустрічей. Президент дотримався класичного стилю та одягнув темний костюм та білу сорочку.
Натомість перша леді Олена Зеленська обрала досить строгий для себе образ. Вона одягла штани кльош та приталений піджак, що вигідно підкреслив її фігуру. Свій образ вона доповнила світлою сорочкою та чорними туфлями на високих підборах.

Популярні новини зараз
"Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще