З міста Дніпро прийшли доволі цікаві новини, в центрі в одному і дворів місцеві жителі помітили дівчину, яка гуляла з телям. Виявилося, що дівчину звуть Аліна і вона є іноземною громадянкою і проживає з цими тваринами в орендованій квартирі.

Про це стало відомо завдяки повідомленню одного з місцевих видань, де також опублікували красномовні знімки.

Аліна зі своїми вихованцями, фото: Informator
Аліна зі своїми вихованцями, фото: Informator

Очевидці незвичайної ситуації викликали на місце поліцію. Було помітно, що теля вибилося з сил і лежало. Люди також дзвонили в КП "Зооконтроль", але безрезультатно. У підсумку було вирішено, що їх може помістити у себе один з місцевих притулків, але тільки після узгодження з поліцією.

Аліна зі своїми вихованцями, фото: Informator
Аліна зі своїми вихованцями, фото: Informator

Популярні новини зараз
Головні новини за 7 червня: росіяни масово труяться сидром, поки люди на лівому березі Дніпра благають про допомогу на дахах Чиновники КМДА та забудовники гуляють і святкують під час комендантської години: жирують по ресторанах Контролер "Нафтогазу" пошкодив клієнту пломбу під час фіксації показань лічильника: у компанії відповіли на скаргу Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави
Показати ще

Після прибуття патруля люди зажадали вилучення тварин. Втім, як розповіла дівчина, вона купила тварин, рятуючи їх від вбивства. За її словами, порося живе у неї давно, а теля з'явилося днями, його вона купила в сусідньому селі за 2000 гривень. Порося коштувало 20 тисяч.

Аліна зі своїми вихованцями, фото: Informator
Аліна зі своїми вихованцями, фото: Informator

Копи перевірили умови, в яких утримуються тварини. У квартирі виявили мішок корму для поросяти. Дівчина зізналася, що іноді балує його тортами.

"Вона ж свиня, вона все хоче їсти", — каже Аліна.

Теля ж вона годує молоком, оскільки він зовсім маленький. Народився він 23 серпня, звуть корівку Cawcar. Дівчина розповіла, що купує маленьких тварин, щоб їх було простіше перевозити. Вона не стала заперечувати передачі теляти до притулку, оскільки в квартирі йому було затісно. І написала відповідну відмову. Порося вона віддавати відмовилася, заявивши, що "свиня щаслива".

Раніше повідомляли, українка поскаржилася на погане поводження з кішками в кафе: "Око не відкривається зовсім".

Як повідомляв Знай.uа, у Львові назріває екологічна катастрофа: вода покрилася шаром нафти.

Знай.uа писав, чоловіки заради нового ролика в TikTok вбили кенгуру, і приготували з нього страву: виявилося, це заборонено законом.