Протягом місяця зросла середня вартість електроенергії. Тепер вона становить 1958,6 грн за МВт-год.

Йдеться про середній показник електроенергії на ринку "на добу вперед", на який орієнтуються всі учасники торгів. У середньому вона зросла на 52 з половиною відсотки, повідомляє статистика державного підприємства "Оператор ринку".

Крім цього, на внутрішньодобовому ринку також піднялася ціна електрики. Вона склала 2994 грн за МВт-год, що на сімдесят один відсоток вище попереднього показника.

Дане подорожчання було викликане діями Національної комісії з регулювання енергетики, які вирішили збільшити максимальні граничні ціни продажу електрики.

Ціни на електрику, кадр з відео
Ціни на електрику, кадр з відео

Популярні новини зараз
"Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації Трійця-2023: чому не можна купатися, йти в ліс і навіть думати про погане – заборони важливого православного свята Тепер місяцями голодувати? З карток "Ощадбанку" зникають по 25 тисяч гривень Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

Це підвищення ціни на оптовому ринку і передбачається, що воно торкнеться в першу чергу промислових підприємств. При цьому населення буде платити за тарифом як і раніше 1,68 грн за кВт-год.

Однак радіти простим українцям не вийде. Швидше за все, це призведе до підвищення цін на різні товари і послуги.

Як відомо, продукти в нашій країні мають цілком європейську ціну при старих зарплатах.

Нагадаємо, що Ніагарський водоспад підсвітили кольорами прапора України з Днем Незалежності. Акція підготовлена спільними зусиллями канадців та українців.

Як повідомляв " Знай.ua", українці вимагають від Зеленського знизити комунальні тарифи в два рази: "Це грабіж".

Крім цього, ми повідомляли, що біля Конгресу у Вашингтоні чоловік погрожує підірвати два квартали і вимагає Байдена. у вантажівці, припаркованій біля бібліотеки Конгресу у Вашингтоні, знаходиться людина, яка стверджує, що в машині є вибуховий пристрій.