В Україну ненадовго прийшло похолодання, а разом з ним і зниження температури довіри до одного з найбільших банків країни "ПриватБанк". Цього разу обійшлося без блокування карт або "зливу" особистих даних клієнтів шахраям.

Незадоволений клієнт розповів, як в одному з відділень в українській столиці. Йдеться про відділення за адресою: Київ, вул. Марини Цвєтаєвої, 13.

Про це стало відомо завдяки новому повідомленню незадоволеного клієнта "ПриватБанку" на порталі Minfin у розділі для відгуків.

"ПриватБанк", фото: Знай.uа
"ПриватБанк", фото: Знай.uа

"Огидне обслуговування, організація. Три відділення обійшов, черги, стояти близько години чекати на вулиці відмінне рішення, щоб зробити чортів міжнародний переклад. Людей із залу просять вийти. Люди самі повинні ділитися хто до кого в черзі.

Популярні новини зараз
Попит та ціни різко впали: українці не готові платити шалені гроші за полуницю, продавці у розпачі Люди з дахів благають про допомогу: воїни ЗСУ з дрона показали пекло на лівому березі Дніпра Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону
Показати ще

Хто до касира, хто до фахівця. Фахівцям абсолютно *** є люди на вулиці немає. Якщо вони звільняються то просто сидять. Через це черга собачиться між собою. Завдяки бойовим пенсам, куди ж без них. Плюс обід з 12:30 - 13:30, у 21 столітті, в 21 році. А, ну і на довершення один касир на відділенні. Браво!", - пише автор відгуку.

Відгук незадоволеного клієнта "ПриватБанку", скріншот: Minfin
Відгук незадоволеного клієнта "ПриватБанку", скріншот: Minfin

Раніше повідомляли, у ПриватБанку клієнти не можуть отримати нову карту, персонал просто розводить руками: "Дуже шкода...".

Як повідомляв Знай.uа, ПриватБанк повністю призупинить свою роботу: не працюватимуть термінали, банкомати та інші сервіси.

Знай.uа писав, ПриватБанк виставив за двері українця з інвалідністю: "Відмовляються мене обслуговувати".