У Дніпрі сім'я в популярному супермаркеті купила курку гриль, але всередині неї виявилася цвіль.
Про це повідомляє Телеграм-канал "Чорний Список".
Так, стало відомо, що напередодні в Дніпрі сім'я вирішила купити продукти в супермаркеті мережі Сільпо, який розташований в провулку Соломії Крушельницької. Щоб побалувати себе, українці вирішили придбати ще й рум'яну курку гриль, але вже по приходу додому вони виявили вельми неприємний сюрприз.
Українцям продали курку з цвіллю,фото "чорний список"
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВиявилося, що курила була несвіжою і всередині неї вже встигла завестися цвіль. Зазначимо, то за цю курочку українці заплатили 153 гривні.
Українцям продали курку з цвіллю,фото "чорний список"
"Купили курку-гриль в Сільпо в провулку Крушельницької, 6а, і отримали сюрприз у вигляді цвілі. Дніпро", - сказано в повідомленні Телеграм-каналу"чорний Список".
Українцям продали курку з цвіллю,фото "чорний список"
Варто відзначити, що на даний момент адміністрація супермаркету Сільпо в Дніпрі ніяк не відреагувала на цей інцидент.
Популярні новини зараз
Зима буде непростою: у "Нафтогазі" розповіли, скільки доведеться платити за газ
ПриватБанк звернувся з важливим попередженням: можна втратити всі гроші
Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції
Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще
Нагадаємо, що популярний супермаркет перетворили на "стихійний ринок": "Курочки бігають, корова в підсобці"
Раніше Знай писав, що нахабний Голуб скуштував української шаурми і не помер:"значить їстівна". Птах клювала м'ясо з вертіла. Користувачі соцмережі активно обговорили даний випадок, багато хто не втримався від гнівних коментарів
Знай.ua писав, Українка ледь закрила кредит в "ПриватБанку" і відразу ж отримала арешт: ганяли по Мін'юсту заради 5 тисяч.