Відомий український експерт у сфері захисту прав споживачів Максим Несміянов провів інспекцію в ресторані CHE CHE, який знаходиться за адресою Генерала Тупикова, 31/2а в столиці.

Чоловік зняв ролик на свій YouTube канал, де продемонстрував всі порушення, які присутні в даному ресторані. Протухле м'ясо, волосся на продуктах, прострочення, а також порушення пожежної безпеки. Це далеко не весь список, який був винесений відразу після інспекції.

З самого початку він зайшов на кухню, де відразу звернув увагу на брудний посуд, який, найімовірніше був там з учорашнього дня.

Підлога була також брудна, як і робочі поверхні, і ручки холодильників.

Популярні новини зараз
В Україні повернули обов'язкові повірки лічильників, але не всім: хто може уникнути цієї процедури "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників Приємний бонус до зарплати: ПриватБанк роздасть по 2000 гривень, як отримати Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

До слова про холодильник - там лежав брудний посуд, а продукти були без маркувань.

М'ясо в морозилці потекло, так як морозилка размерзалась. Всі продукти і полиці були в крові.

До слова, залишки їжі вже покрилася цвіллю.

"Якщо я хотів уявити собі, як виглядає бійня - я її побачив. Прострочки досить. Порушення санітарних норм - суцільні" - заявив Максим Несміянов в новому ролику.

Після цього вийшов один з керівників ресторану, який пообіцяв усунути всі знайдені проблеми.

"Страшний ресторан, я стільки крові не очікував побачити((((. Будьте обережні!!!!!! Наш проект перевіряє будь-які об'єкти торгівлі (у міру сил і можливостей), тому пишіть скарги))" - додав чоловік до свого посту в соціальній мережі Facebook.

Нагадаємо, як змінилися ціни за 30 років

Як повідомляв портал Знай.ua, українцям продали салат зі слимаками