Володимир Зеленський оголосив про нове свято Днем української державності. Відповідний пост з'явився на офіційній сторінці офісу президента.

Нове свято відзначатиметься 28 липня і має бути вихідним, якщо Верховна Рада проголосує за це. Про це повідомив Володимир Зеленський на урочистому засіданні українського парламенту на честь Дня Незалежності 24 серпня.

я підписав указ про святкування Дня української державності і вношу на ваш розгляд проект закону, за яким він повинен бути вихідним днем
, - заявив він.

Точкою звіту для святкування цієї пам'ятної дати, за словами Зеленського, буде день заснування Києва. За його словами, тут починається історія українського народу, який є спадкоємцем цієї середньовічної держави.

Популярні новини зараз

Українську пенсію запропонували підняти в 20 разів і прирівняти до зарплати, вище за польську

Соняшникова олія знову подорожчає для українців: експерти назвали причини

Берестенко розкрив корупційні схеми в Державній митній службі України

Українські студенти та викладачі розповіли, як ставляться до дистанційки: "Абсурдне рішення"

Показати ще

тут почалася і наша державність. Зародження нашої державності ми відзначатимемо в день розквіту нашої державності - в день Хрещення Київської Русі-України. І про все це я підписую сьогодні відповідний указ
, - повідомив український президент.

Нагадаємо, що Ніагарський водоспад підсвітять кольорами прапора України з Днем Незалежності. Акція підготовлена спільними зусиллями канадців та українців.

Як повідомляв "Знай.ua", українці вимагають від Зеленського знизити комунальні тарифи в два рази: "Це грабіж".

Крім цього, ми повідомляли, що біля Конгресу у Вашингтоні чоловік погрожує підірвати два квартали і вимагає Байдена. у вантажівці, припаркованій біля бібліотеки Конгресу у Вашингтоні, знаходиться людина, яка стверджує, що в машині є вибуховий пристрій.