12 серпня православні віряни традиційно відзначають день Воргольської ікони Божої Матері. В цей день у святої просять здоров'я для себе та всієї родини.
Відомо, що у давнину, цю святиню зберігали у Чернігівській губернії, у Богородице – Різдвяній церкві села Воргол, Глухівського повіту, передає портал "Актуально".
Ця чудодійна ікона мала не аби яку силу та могла зцілювати людей, які їй молилися про допомогу. Коли була епідемія холери, святий образ несли через заражені хворобою міста та села. Завдяки цьому страшна пошесть відступила.

Фото: портал "Актуально"
Фото: портал "Актуально"

Мільйони православних вірян на собі перевірили чудодійну силу ікони, однак до наших часів вона не збереглася. Церкву де зберігалася ця ікона, було знищено, а саму святиню не змогли знайти. До нашого часу дійшли лише репродукції Воргольської ікони Божої Матері.

Нагадаємо, раніше молитва Марії Магдалині: що просять у покровительки всіх жінок 4 серпня. Молитва святій для жінок для спокою та гармонії

Як повідомляє портал Знай молитва щоб уникнути скорботи і душевних мук: смуток більше не потривожить вас. Якщо це переросте в депресію, православна церква рекомендує звернутися до психотерапевта, але, молитви при цьому зайвими не будуть.

Також Знай писав, що день Онуфрія Печерського 3 серпня: прикмети на погоду, урожай і суворі заборони церкви. Без діла в цей день не сиділи, адже роботи було достатньо

Популярні новини зараз

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще