У Закарпатській області місцеві мешканці знайшли найшвидший спосіб пересування горами. Оскільки моста поблизу немає, дехто з них обирає досить ризиковий переїзд канатною дорогою.

Наприклад, бабуся Христина Росоха. Мешканка села Нижній Бистрий саме так переправляється через річку в магазин вже 50 років. Пішки йти на ту сторону пів години, а канаткою з прикріпленим коритом – кілька хвилин.

Канатна дорога у селі виглядає наступним чином - 80-метровий трос натягнутий над річкою, за сидіння тут править старе корито, а за кермо – пошарпаний ремінь.

Канатна дорога на Закарпатті, кадр з відео
Канатна дорога на Закарпатті, кадр з відео

Не їздить канатною дорогою бабуся хіба що взимку. В усіх інших випадках протягом року саме вона виручає жінку, коли потрібно сходити за продуктами чи по інших справах.

Популярні новини зараз

2000 гривень перший внесок і 300 на канцелярію: мама підрахувала свої витрати на садок, сума вражає

На місяць економити 5 тисяч на опаленні: експерти знайшли спосіб скоротити витрати на комуналку

Заміжня Оля Цибульська роздяглася і бовкнула зайве: "Я була б не киця..."

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Водночас, місцеві розповідають, що бували тут і смертельні випадки. Колесо застрявало посеред переправи, обривався трос і люди падали в воду. Тому багато хто з них небезпідставно побоюється такого "транспорту".

Канатна дорога на Закарпатті, кадр з відео
Канатна дорога на Закарпатті, кадр з відео

Нагадаємо, у МОЗ назвали умови, за яких школярів відправлять на дистанційне навчання. Віктор Ляшко назвав умову, за якої дітей не розпускатимуть по домівках

Як повідомляв портал "Знай.ua", середня зарплата українців перевищила 500 доларів: у яких областях платять від 20 тис. грн. Середня зарплата в Україні зросла до рекордного максимуму

Також "Знай.ua" писав, палає найбільше на планеті звалище шин: загрожує катастрофою для усього світу. Загорілося величезне звалище автомобільних шин