Міністерство юстиції України оприлюднило деякі поради українцям на своєму офіційному сайті.

Спеціалісти стверджують, що нерухоме майно може перейти у власність іншої особи лише за договором купівлі-продажу. Ця процедура давно знайома для усіх українців.

Проте іноді, не усі знають про те, що перед тим, як укладати основний договір купівлі-продажу, можна підписати ще й попередній. Це може бути своєрідною гарантією того, що учасники правочину не відмовляться від головної домовленості.

У кого може виникнути необхідність в укладанні попереднього договору?

Попередню угоду можуть укладати у випадку, якщо хтось із сторін правочину не має усіх необхідних документів для підписання основного (наприклад, якщо ви купуєте ще недобудований будинок).

Популярні новини зараз
З е-рецептом можна буде придбати понад 60% ліків: як діятиме програма з 1 квітня Мурат Налчаджіоглу принизив колишню Ані Лорак лише парою вчинків: співачка на таке не здатна Встигнути до 3 квітня: у ДТЕК пояснили, що необхідно зробити всім українцям Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

У той же час, у попередньому договорі можна погодити усі умови. А ще, за необхідності, попередній договір, як і основний, можна, посвідчувати у нотаріуса (у разі, якщо предметом угоди є нерухомість).

Міністерство юстиції повідомляє, що під час минулого року, державними та приватними нотаріусами Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), зареєстровано більше 35 тисяч договорів із відчуження нерухомого майна (не враховуючи земельні ділянки), лише на Полтавщині – більше 14 тисяч, а у Сумській області 10 тисяч та понад 11 тисяч угод посвідчили нотаріуси у Чернігівській області.

Нагадаємо, Свідоцтво про народження можна отримати двічі: інструкція при втраті або пошкодженні документа

Також Знай.uа писав Хамить водій і відмовляється везти? У Мін'юсті розповіли, що робити українцям з пільгами на безкоштовний проїзд

Як раніше писав Знай.uа Приватизація ділянки з будинком: у Мін'юсті українцям назвали 4 етапи отримання землі у власність