Знаменитый профессиональный боксер, гордость Украины, мэр Киева Виталий Кличко поделился очень важными новостями. Он сообщил, что у популярного приложения есть важные изменения, которые помогут жителям Киева, и не только.

Соответствующую публикацию Виталий Кличко разместил в своем аккаунте в Telegram.

«Друзі! Від сьогодні кияни зможуть слідкувати за станом повітря в столиці в застосунку «Київ Цифровий». Ми доповнили сервіс даними усіх міських пунктів моніторингу якості повітря. Один із них, у Подільському районі, я відвідав сьогодні. Зазначу, що Київ продовжує посилювати контроль за станом атмосферного повітря. Адже військові дії та обстріли спричинили пожежі в передмістях, від чого стан повітря в деякі дні був незадовільним. У столиці вже працюють 5 стаціонарних комплексів європейського зразка, які ретельно досліджують якість повітря за близько 10 показниками. А невдовзі додамо і вимірювання радіаційного фону. Такі пости є на лівому і правому берегах столиці. Пост на Подолі, де я був сьогодні, встановили в грудні минулого року. У 2022 році плануємо встановити ще 3 стаціонарних пункти спостереження - в Деснянському, Голосіївському та Святошинському районах. Також у Києві розташовані понад 40 індикативних постів моніторингу повітря, які доповнюють дані основних пунктів», - сообщает мэр столицы Украины.

Напомним, известный журналист дал неприятные прогнозы о войне в Украине.

Популярные статьи сейчас
Новая минимальная зарплата и повышение пенсии: как с 1 октября в Украине изменятся выплаты Так делают только в лучших ресторанах: повар признался, зачем добавлять в соленое сало сахар В ДТЭК срочно предупредили украинцев: это обязан сделать каждый потребитель Можно делать запасы - сухари пригодятся: в Украине снижаются цены на хлеб, гречку и сахар
Показать еще

Как ранее сообщал портал "Знай", к Владимиру Зеленскому приехали сразу несколько президентов из зарубежья.