Сім'ям вбитих в Україні кадирівців роздали «компенсацію» у вигляді картоплі та цибулі. Про це стало відомо з повідомлення українського журналіста Михайла Ткача.

За його інформацією, очільник Чечні Рамзан Кадиров "подбав" про родичів кадирівців, яких ліквідували українські воїни. Чеченські пропагандисти потішили новиною, що особистий Фонд Кадирова видасть їм персональну допомогу.

На думку чеченського керівництва, життя їхнього співвітчизника, загиблого в Україні, варте не більше ніж п’ять кілограмів рису, по мішечку картоплі та цибулі, а також літр рослинної олії.

Про те, як роздають компенсацію, також розповіли на місцевому телеканалі "Грозний ТВ" «Як Кадиров піклується про чеченців і Фонд Кадирова піклується про сім'ї тих, хто пішов вбивати українців і тих, хто вже загинув в Україні. Вони постелили клейонку, розклали набори на однаковій відстані, зняли і сказали, що відвезли по родинах", - ділиться здивований Ткач.

Щоб зняти красиву картинку, продукти розклали на землі рядочками.

Популярные статьи сейчас
"Перед, как раньше": украинцы заметили странное в платежках за газ Украинцы могут получить 900 грн государственной помощи: будут платить до 20-го числа Рост тарифов на 50%: украинцам назвали дату, когда придут новые платежки за свет и газ Собирала деньги на дрон, а живет в доме за 55 миллионов: бывшую жену олигарха Ярославского заметили в Лондоне
Показать еще

"Просто подивіться на це. Там вже голодомор, чи ні?", - додає журналіст.