Сім'ям вбитих в Україні кадирівців роздали «компенсацію» у вигляді картоплі та цибулі. Про це стало відомо з повідомлення українського журналіста Михайла Ткача.

За його інформацією, очільник Чечні Рамзан Кадиров "подбав" про родичів кадирівців, яких ліквідували українські воїни. Чеченські пропагандисти потішили новиною, що особистий Фонд Кадирова видасть їм персональну допомогу.

На думку чеченського керівництва, життя їхнього співвітчизника, загиблого в Україні, варте не більше ніж п’ять кілограмів рису, по мішечку картоплі та цибулі, а також літр рослинної олії.

facebook.com/mixailotkach
facebook.com/mixailotkach

Про те, як роздають компенсацію, також розповіли на місцевому телеканалі "Грозний ТВ" «Як Кадиров піклується про чеченців і Фонд Кадирова піклується про сім'ї тих, хто пішов вбивати українців і тих, хто вже загинув в Україні. Вони постелили клейонку, розклали набори на однаковій відстані, зняли і сказали, що відвезли по родинах", - ділиться здивований Ткач.

Популярні новини зараз
Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту До України підбираються морози: коли й де чекати серйозного похолодання, прогноз на 30 листопада Чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня ПриватБанк попередив власників кредитних карток про зміни: набули чинності нові умови
Показати ще

facebook.com/mixailotkach
facebook.com/mixailotkach

Щоб зняти красиву картинку, продукти розклали на землі рядочками.

"Просто подивіться на це. Там вже голодомор, чи ні?", - додає журналіст.