Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які уважно стежать за своїми платіжками з комуналки, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що по всій Україні водоканали мають серйозні проблеми через заборгованість та відсутність обґрунтованих тарифів. Ці питання потребують термінового вирішення.

Про це в ефірі "Київської години" заявив народний депутат України від партії "Батьківщина" Олексій Кучеренко.

Тарифи на воду. Фото: скрін youtube
Тарифи на воду. Фото: скрін youtube

Нардеп пояснив, що споживачі, зокрема побутові, заборгували водоканалам. Однак наголосив, що не варто звинувачувати населення, бо насамперед йдеться саме про кредиторську заборгованість самих водоканалів. Зокрема вони мають заборгованість за електроенергію.

"Водоканали заборгували за електроенергію по всій країні дуже велику суму, і ці борги зростають... Вони звикли всі витрати до тарифу включати і все, але в чому проблема держава в особі Національної комісії не затвердила об'єктивний обґрунтований тариф для 35 водоканалів", - розповів Кучеренко.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 7-13 квітня для всіх знаків Зодіаку: Тільцям не позіхати, Дівам зібратися, Стрільцям ризикнути "Доставка до ТЦК ще швидше...": експерт відповів, що загрожує школам, лікарням та медичним центрам в Україні Заплатити мають всі: українців попередили про важливий податок, готуйте 5280 гривень Вагітність від 15-річного коштувала міністерці Ісландії у справах дітей посади: правда спливла через 30 років
Показати ще

Тарифи на воду. Фото: скрін youtube
Тарифи на воду. Фото: скрін youtube

Він запевнив, що, незважаючи на борг, від електроенергії їх не відключать. Нардеп пояснив це тим, що всі водоканали є об'єктами критичної інфраструктури, тож енергетикам заборонено їх чіпати.

Він також поінформував, що через заборгованість водоканали не можуть виплачувати нормальну зарплату своїм працівникам, а також закуповувати обладнання.

Нагадаємо, в Україні з квітня вводять погодинну подачу води: водоканали більше не тягнуть.

Раніше повідомлялося, відбудеться два етапи подорожчання: у кого виростуть платіжки за воду та каналізацію.

Також, платіжки почнуть розраховувати за новим: кому готуватися до додаткових витрат.