Для всіх наших дорогих і шановних читачів, які під час походу в магазин або на ринок уважно стежать за змінами цінників на популярні продукти харчування, є відразу кілька важливих новин.

Справа в тому, що українські споживачі уважно стежать за цінами на продукти першої необхідності, адже будь-яке коливання може помітно вдарити по кишені.

Так, за місяць в Україні зафіксовано цікаву динаміку цін на цукор, гречку та молоко.

Про це стало відомо завдяки новітній інформації від аналітиків економічного порталу Minfin.

Супермаркет, молочка: фото Знай.ua
Супермаркет, молочка: фото Знай.ua

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 9-15 вересня для всіх знаків Зодіаку: тривога Водоліїв, наудачі Дів та побачення Тельців Перенесення Різдва на 1 жовтня: президент заявив, що йому вже пахне святом Прийдуть з перевіркою до кожного: змінилися правила соціальних виплат "Покинув, два роки шлявся, обжимався...": Оля Цибульська розповіла, що сталося з Винником
Показати ще

Вартість цукру

Цукор, який є невід'ємним компонентом багатьох страв, демонструє тенденцію до подорожчання: якщо минулого місяця кілограм можна було за 35,50 грн., то у серпні ціна зросла до 36,55 грн.

Ціни на цукор, скріншот: Minfin
Ціни на цукор, скріншот: Minfin

Вартість гречки

Гречка, традиційно популярна крупа в українських сім'ях, також не уникла цінових вагань. При цьому порівняно з минулим місяців ціна знизилася з 28,27 грн./кг до 28,17 грн./кг.

Ціни на гречку, скріншот: Minfin
Ціни на гречку, скріншот: Minfin

Вартість молока

Щодо молока, то з липня 2024 року ціни на цей продукт змінилися: молоко жирністю 2,6% подорожчало – з 41,23 грн. до 43,06 грн. за 900 мл, а жирністю 1% подешевшало – із 43,40 грн. до 42,54 грн. за 900мл.

Ціни на молоко, скріншот: Minfin
Ціни на молоко, скріншот: Minfin

Нагадаємо, різниця одразу потрійна: як в Україні за рік змінилися ціни на картоплю, капусту та огірки.

Раніше повідомлялося, від цін стає погано: у супермаркетах стрімко дорожчає зелена цибуля, часник та кріп.

Також, українців закликали готуватися до подорожчання хліба на 20%.