Міністерство соцполітики повідомило про нову грошову допомогу для українських пенсіонерів. згідно з інформацією відомства близько 65 тис. осіб, які не мають статусу ВПО, отримають грошову допомогу від Мінсоцполітики та УВКД ООН.

Деталі стосовних цих виплат пояснила міністр соціальної політики України Марина Лазебна. Вона повідомила, що в рамках Меморандуму про співпрацю Мінсоцполітики передало для виплати грошової допомоги Управлінню ООН у справах біженців (УВКБ ООН) перелік літніх людей, які не є ВПО і подали заявки на допомогу через соціальну платформу єДопомога.

Відповідно, допомогу у розмірі 2220 грн вже найближчим часом отримають пенсіонери які залишили заявки на допомогу через платформу єДопомога. Також відомо, що ці виплати надходитимуть впродовж трьох місяців - то ж у результаті пенсіонери мають можливість отримати сумарно 6 660 грн.

Пенсіонери, кадр з відео
Пенсіонери, кадр з відео

Хто може розраховувати на виплати від ООН?

Передусім їх отримають особливо вразливі категорії людей. Зокрема ті, які перебувають на деокупованих, окупованих територіях та в регіонах, у яких ведуться бойові дії.

Популярні новини зараз
Відомий астролог зазначив, які міста України у небезпеці: ворог буде спрямовувати ракети Юрій Великий із "Квартал 95" показав, що творилося в Кремлі, після видачі ордера на арешт путіна: "Гаагу за три дні" 2 520 гривень усім охочим: як березнева індексація змінила розмір "стандартної" пенсії Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста
Показати ще

Це пенсіонери, які не мають статус ВПО, але постраждали від війни й потребують підтримки. Щоб отримати допомогу, потрібно було залишити спеціальну заявку на виплати через платформу єДопомога. Така можливість є і зараз.

Що відбувається після заповнення заявки?

  1. Мінсоцполітики проводить верифікацію ваших даних, використовуючи інформацію з державних реєстрів та бази даних.
  2. Інформацію про вас надсилають на розгляд міжнародних організацій.
  3. Рішення щодо надання допомоги пенсіонерам та сум виплат приймають самі організації.

Марина Лазебна. Фото: скріншот youtube
Марина Лазебна. Фото: скріншот youtube

Нагадаємо, звільнення від мобілізації: названо категорію осіб, яка може отримати відстрочку від призову на військову службу

Як повідомляв "Знай.ua", українці взяли прямий курс до перемоги над осатанілими військами росії: "Закопувати у два ряди й трамбувати"

Також "Знай.ua" писав, хто насправді закриває небо над Україною: "Крилата ракета не досягне цілі та нікого не вб'є"