Пара заможних туристів загинула в результаті авіатрощі гвинтокрила до того, як їхні тіла, як повідомлялося, "потягли та з'їли ведмеді".

До двох туристів приєднався колишній біатлоніст, який також загинув в результаті авіатрощі вертольота, в результаті якого померли троє людей.

25-річний колишній спортсмен Ігор Малиновський пілотував гвинтокрил "Робінсон" у популярному туристичному районі Камчатки в росії, коли машина впала.

Пілот Ігор Малиновський був одним із трьох загиблих в авіакатастрофі, фото: Ігор Малиновський/e2w
Пілот Ігор Малиновський був одним із трьох загиблих в авіакатастрофі, фото: Ігор Малиновський/e2w

Але після того, як в результаті аварії загинули всі троє учасників польоту, бурі ведмеді, як кажуть, "погризли" трупи трійці, перебираючи обвуглені останки гвинтокрила на місці аварії, щоб дістатися до них.

Популярні новини зараз
Головне за 1 жовтня: переведення годинників у неділю, ЗСУ в Криму та дата перемоги України, правда про розлучення Дорофєєвої і Дантеса Блогерка-медикиня, яка вбила свого чоловіка сухим льодом, буде вчити росіян медицині Куди і коли "кине" мобіків путін з білорусі і які міста під загрозою: прогноз експерта Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого"
Показати ще

ведмідь, pxhere
ведмідь, pxhere

Двоє пасажирів на борту елітного туристичного рейсу було названо відомою місцевою бізнес-леді Зоєю Кайгородовою, близько 30 років, та Сергієм Колесняком, 39 років, керівником компанії мобільного зв'язку у шведській Tele2.

Відвідувачі крайнього сходу російської Долини гейзерів виявили останки краху у туристичному місці на Камчатці.

Новинний канал 5ТВ із посиланням на місцеві джерела повідомив: "Останки загиблих туристів після аварії гвинтокрила "Робінзон" на Камчатці потягли ведмеді".

Повідомляється, що людські останки було знайдено неподалік місця авіатрощі, а сама аварія, як вважають, сталася через погані погодні умови. Наразі ведеться розслідування.

Кайгородова та Колесняк були частиною туристичної групи на Камчатці, з поїздкою на півострів, повний ведмедів, вартістю 150 038 гривень.

Кайгородова (ліворуч)  загинула в аварії, фото: соцмережі/e2w
Кайгородова (ліворуч) загинула в аварії, фото: соцмережі/e2w

Очевидно, через санкції багатії не змогли відпочити десь у Європі та обрали курорти рідної країни, які їх і занапастили.

Нагадаємо, що дівчину переслідує безжальна чайка : насміхається з неї в один і той же час щодня .

Раніше ми повідомляли, що рибалка упіймав огидного краба з білими людськими зубами: посмішка після дантиста .